Przeskocz do treści

Stare łóżka drewniane

Piękna rama z litego drewna, solidne nogi oraz rzeźbienia i zdobienia wg potrzeb – tworzymy stylizowane na stare łóżka drewniane, które zachwycają doskonałym designem i wspaniałą, majestatyczną formą. Każdy z modeli jest inny i unikalny. Nie tworzymy linii wstawianych do sklepów. Każdy egzemplarz dopracowujemy i dostosowujemy do oczekiwań zamawiającego.

Wygodne łóżko to zdrowy sen

Stabilna, mocna rama, to doskonałe wsparcie dla wygodnego materaca i zdrowy sen. Z naszymi łóżkami doskonale się wyśpisz i zadbasz o zdrowy kręgosłup.

Łóżko z litego drewna

Do produkcji naszych mebli używamy wysokiej jakości drewna. Drewno pozyskujemy ze sprawdzonych źródeł, czasem odzyskujemy przepiękne deski ze starych, drewnianych domów do rozbiórki, poddajemy je odpowiednim procesom renowacji i przeznaczamy do tworzenia unikalnych mebli.

Projektujemy dowolne style, odtwarzamy antyki, masywne meble klasyczne, zdobimy wg wytycznych klienta. Możesz zamówić dowolne łóżko, w dowolnym kolorze, a my wykonamy je dla ciebie i dostarczymy na terenie całej Polski.

Jedyne w swoim rodzaju

Jeśli chcesz mieć pewność stworzenia w sypialni niepowtarzalnej aranżacji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Łączymy lite drewno ze szkłem, metalem i kamieniem, projektując niebanalne meble z duszą i charakterem.